sbohemtuky.cz

služby

Měření stavby těla přístrojem In Body R20 
Měření probíhá pomocí speciální váhy, fungující na principu bioimpedance. Klient stojí na vyznačené ploše a v ruce drží madlo se čtyřmi elektrodami. Přístroj je schopen vyhodnotit poměr svalů, tuků a vody v těle a ukázat mnoho dalších užitečných informací. Měření zabere necelou minutu, je bezbolestné a není potřeba se při měření svlékat.
Měření bioimpedančním přístrojem nesmí absolvovat těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem či jiným elektronickým zařízením v těle, ani lidé s poruchami srdečního rytmu.
Aby výsledky byly co nejpřesnější, doporučuji v den měření nepít kávu, alkoholické nápoje, necvičit, nepřejídat se a nemazat si ruce krémem.

Sestavení individuálního jídelníčku 
Na počátku celého procesu stojí osobní konzultace s klientem, na základě které dále přihlížím k jeho přáním a potřebám. Následuje vyplnění podrobného vstupního dotazníku, jehož cílem je poodhalit klientův denní režim, stravovací návyky, rodinnou anamnézu a další informace důležité pro sestavení jídelníčku skutečně na míru. Pomohu Vám s hubnutím, nabráním svalové hmoty, poradím, jak si udržet krásnou, zdravou a vitální postavu.

Tréninkové plány 
Každý člověk je originál, a je proto potřeba k němu tak přistupovat. Tréninkový plán se vždy bude odvíjet od aktuálního zdravotního stavu, cíle a představy klienta. Sestavím trénink jak pro začátečníky, tak pro zkušenější sportovce. Je Vaším cílem nabrat svalovou hmotu, shodit přebytečné tuky, zvládnout silové, nebo vytrvalostní tréninky? Společně najdeme cestu!

Osobní tréninky dle vypracovaného tréninkového plánu 
Vysvětlím Vám základy posilování a probereme principy fungování lidského těla. Sestavením cvičebního plánu naše společná cesta neskončí. Provedu Vás tréninkem, naučím Vás správně dýchat a provádět cviky tak, aby na Vaše tělo působili co nejefektivněji, ale především, abyste je prováděli technicky správně.